Umělá vagína s análním otvorem

Pokud vás vzrušuje anální sex, ale vaše partnerka má na tuto formu sexuálního aktu opačný názor, nemusí to ještě nutně znamenat, že si v tomto ohledu neužijete. Vyzkoušejte umělou vagínu s análním otvorem a uvidíte, že i „umělá žena má co nabídnout“.

Máte rád anální sex ale vaše partnerka vám ho nechce dovolit? Nebo jste anální sex zatím ještě nezažil ale rád by jste si ho vyzkoušel?

Stýská se vám občas po pořádné ženské, která vám tento typ méně obvyklých erotických hrátek dovolí, je vážně pěkně vyvinutá, nikdy nic nenamítá a nemá žádné „blbé řeči“ ale hlavně je připravená k akci, kdykoliv si jen vzpomenete? Nebo vám jednoduše žádná nechce dát a vás to pěkně štve, protože už to prostě nemůžete vydržet? Nebo jste snad dokonce ještě panic a před vstupem do reálného sexuálního života si to chcete nejdříve vyzkoušet nanečisto?

Jinými slovy, pokud potřebujete ideální ženskou na nějaké ty „pokusy“, pak o ní můžete buďto dál jenom snít, anebo si ji můžete prostě… koupit. A my vám poradíme jak na to.

Co je to anální sex? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11936 (gejsa.cz#35)