Umělé zadečky

Ty tam jsou doby, kdy byl anální sex něčím, co většina lidí považovala za divnou věc určenou pouze úchylům nebo homosexuálům. Pokud chcete zažívat anální sex, avšak nemáte partnerku, která by vaší zálibu sdílela, čtěte dále.

Anální sex je velice příjemný jak pro ženy, tak i pro muže, přičemž i muž může být při análním sexu pasivním a to v případě, kdy žena použije připínací penis nebo anální kolík či také speciální dráždidlo prostaty. Pokud jste však muž, který má při análním sexu nejraději aktivní úlohu, jenže vaše partnerka anální sex ráda nemá, máme pro vás skvělou radu, jak si můžete i přesto** análního sexu** užívat dle libosti.

Anální sex díky umělému zadečku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11958 (gejsa.cz#304)