Vibrační kroužek na dálkové ovládání

Další erotickou pomůckou, která zpříjemní chvilky v milostném životě obou partnerů, je jednoduchá hračka pro dospělé, vibrační erekční kroužek, tentokrát s dálkovým ovladačem. Také si povíme něco o dysfunkci erekce a jejím řešení.

Mnoho manželství ztroskotá na nekvalitním sexu nebo přímo na sexuální absenci vůbec. Ani když jste spolu velmi dlouhou dobu, není třeba házet flintu do žita, stačí se zamyslet, jakým způsobem by se Vaše společně noci v posteli daly využít lépe, než-li pouhopouhým spánkem. Než-li rezignujete na slastným opojením ze sexu se svým protějškem, vyzkoušejte několik osvědčených postupů, jak znovu nastartovat vášeň, probudit touhu a užívat si života plnými doušky.

Zkuste inovaci v posteli »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11945 (gejsa.cz#100)