Vibrační kroužky - k čemu slouží

Sex či autoerotika jdou zdokonalit a obohatit mnoha dalšími hračkami jako například Venušinými kuličkami, návleky na penis, ale také vibračními kroužky. Jak na vibrační kroužek a z jakého materiálu je nejlepší či nejkvalitnější, to prozradí další řádky.

Vibrační kroužky, někdy také nazývány** vibrační erekční kroužky** mají spoustu překvapivých a především důležitých funkcí. Především při správném výběru se uživatel může dočkat zkvalitnění sexuálního života a také mnoho různých a zajímavých poloh. Převratem v této éře byly miniaturní kroužky, které se dají použít stejně, ale je v nich zabudován pouze minivibrátorek. Jejich obliba a boom však vzrostl natolik, že samozřejmě vzrostl zájem i o jejich větší a kvalitnější sourozence. U těchto malých, jednorázových, vibračních kroužků sice není dosaženo až takového efektu, právě proto, že baterie nemá až takový výkon, tudíž vibrace nejsou tak silné a pokud je penis kluzký, dochází při styku k otáčení kroužku, takže je nutné občas vše srovnat přímo při akci, ale i tak jsou uživateli velice oblíbené.

Díky tomuto se však začal zájem uživatelů stáčet i na kroužky s delší provozní dobou a především s nastavitelnou sílou a intenzitou vibrací, ale také se silnějším materiálem kroužku, který daleko lépe drží a nemění polohu při styku. Na trhu jsou kroužky s nastavitelnými programy řízenými malým chytrým procesorem. Vše je ovládaného pomocí** dálkového ovládání na dvě tužkové baterie**, které zajišťují nejdelší možnou dobu fungování těchto kroužků. Dalším zlepšovákem a opravdu velice důležitým, je vynález uzdičky pod varlata, který potěší právě muže. Tu při výběru kroužku poznáme jednoduše, jedná se o druhý pružný kroužek. Ten se při nasazování navleče přímo pod šourek a díky tomu dochází k již výše zmíněné stabilizaci v horní poloze kroužku, takže se poté nemusí ani jeden z partnerů o nic starat a pouze si užívat a oddávat se slastným chvílím.

Jak již bylo naznačeno v úvodu, jsou kroužky výborným stimulantem pro ženy právě proto, že při použití při styku dochází k dráždění klitorisu a tím udržování stálé a především delší vzrušenosti partnerky. To však nemění nic na tom, že i pánové tuto hračku ocení a to především proto, že pozitivně ovlivňuje jejich erekci.

Vibrační erekční kroužky - podpora erekce »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11934 (gejsa.cz#33)