Vibrační vagína - druhy všeobecně

Nejmodernější vibrační vagíny jsou tak účinné, že si na svou ruku už nikdy nevzpomenete. Vibrační vagíny ale nejsou potěšením jen pro ty, kdo zrovna nemají k dispozici žádnou partnerku. Skvěle okoření i vaše společné milování.

Stává se vám někdy, že vaše přítelkyně nebo žena odjela a nechala vás samotného. A vy máte zrovna ten večer chuť pořádně si zadovádět. Můžete si koupit slečnu na jednu noc. Jenže to by byla nevěra a ta se nakonec vždycky provalí („hlídá“ vás přece paní ze zdola která ví i to, co se nestalo). A co teprve pohlavně přenosné choroby? Pokud se přesto chcete skvěle pomilovat a to navíc bez rizika, máme pro vás jednoduché řešení. Čtěte dále.

Co je to vibrační vagína? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11939 (gejsa.cz#50)