Vibrátory na masáž prostaty

Muži, víte, kde se ve vašem těle nachází prostata? A víte také, že masáží prostaty můžete dosáhnout mnohem intenzivnějšího orgasmu? Jestli se chcete o tomto tématu dozvědět více, neváhejte a čtěte dále.

Čím se dá masírovat prostata?

Prostata se dá masírovat prstem. Protože je však k takové masáž potřeba určitých zkušeností, je lepší pořídit si na masáž prostaty speciální pomůcku. Tou jsou speciální vibrátory na masáž prostaty.

«« Vibrátory na masáž prostaty Vibrátory na masáž prostaty – výběr »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11946 (gejsa.cz#127)