Vibrátory na masáž prostaty

Muži, víte, kde se ve vašem těle nachází prostata? A víte také, že masáží prostaty můžete dosáhnout mnohem intenzivnějšího orgasmu? Jestli se chcete o tomto tématu dozvědět více, neváhejte a čtěte dále.

Vibrátory na masáž prostaty – výběr

Vibrátorů na masáž prostaty existuje několik typů. My si představíme ty nejzákladnější z nich, které si můžeme snadno pořídit v každém dobrém** sex-shopu**:

Vibrátory ve tvaru písmene U

Vibrátory na masáž prostaty ve tvaru připomínajícím písmeno U jsou tím nejdražším, co si lze v této kategorii pořídit. Jsou totiž na vrcholu „evoluce“ mužských vibrátorů a vyrábějí se výhradně z** lékařského silikonu**, což je velmi drahý materiál používaný mimo jiné i na výrobu prsních implantátů. Jedním koncem se vibrátor zasune do konečníku, kde masíruje prostatu a druhým koncem pak masíruje místo mezi varlaty a konečníkem. Je proto dobré používat je vsedě, protože pak kratší konec dráždí místečko mezi varlaty a konečníkem intenzivněji. Není potřeba jej používat pouze o samotě. Je ideální i pro páry při sexuální poloze „na koníčka“. Díky svému tvaru se nemůže vibrátor dostat do konečníku hlouběji než je žádoucí, takže je jeho používání bezpečné.

Vibrátory se zahnutou špičkou

Další kategorií mužských vibrátorů je úzký a rovný masážní přístrojek s mírně zahnutou špičkou. Někteří muži preferují, když je vibrátor spíše mohutný a díky tomu cítí v konečníku výrazný tlak. Pokud však patříte mezi muže, kteří si chtějí vychutnat masáž prostaty bez pocitu silného tlaku v konečníku, pak je pro vás ideální právě tento výrobek s úzkým tělem a zahnutou špičkou. Zahnutá špička má jediný účel – intenzivně masírovat prostatu a tenké tělo zase zaručuje, že váš konečník nebude namáhán a roztahován. Tento vibrátor by neměl být používán při sexu, je vhodný pouze pro masáž prostaty a sexuální styk může následovat až po masáži. Většina přístrojů tohoto typu totiž nemá rozšířený konec, takže by mohl vibrátor během sexuálního styku „v nestřežené chvílí“ zajet do konečníku úplně celý a nešel by pak vytáhnout.

Anální vibrátory

Anální vibrátory lze použít na masáž prostaty také, ale primárně slouží pouze k** dráždění konečníku**, takže jejich účinek na prostatu pocítí pouze citlivější muži. Mají klasický doutníkovitý tvar a vlastně se jedná o ty samé vibrátory, které používají ženy ke dráždění vagíny.

«« Čím se dá masírovat prostata? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11946 (gejsa.cz#127)