Vlastní penis - odlitek

Chcete svou partnerku opravdu originálně překvapit na její narozeniny? Máte rádi erotickou zábavu a s oblibou hledáte něco, co spolehlivě zažene stereotyp v partnerské posteli? Darujte své milované odlitek svého vlastního penisu!!

Ženy si neustále stěžují na nedostatečnou pozornost svých partnerů. Vy svou přítelkyni můžete doslova ohromit originálním erotickým dárkem - dokonalou vibrační kopií svého penisu! Máte svůj penis rádi a nevadí Vám se s ním chlubit? Sada, kterou seženete v každém sexshopu, je šetrná, snadno použitelná a testovaná. Tak na co ještě čekáte!? Naklonujte svůj penis! Kdykoliv odjedete na služební cestu či s kamarády na víkend, Vaše žena bude mít doma nejpříjemnější součást Vašeho těla stále při ruce a bude jí rozkošně připomínat přednosti svého muže.

Sada pro odlitek penisu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11941 (gejsa.cz#86)