Anální balónek

Anální sex je stále pro mnoho lidí tabu. Pro jiné je zase běžnou praktikou, která zpestřuje jejich sexuální život. Také k samotnému vylepšení a usnadnění análního sexu existuje řada análních pomůcek, mezi ně patří i anální balónek.

Anální sex je pro mnohé páry běžná praktika. Pro jiné je** anální sex** něčím, co odmítají po celý život. Partneři, kteří se rozhodnou pro anální sex, by měly dodržet několik základních pravidel. Především nikdo z partnerů by k análnímu sexu neměl být nucen. Když oba partneři chtějí vyzkoušet anální sex, měli by dodržovat hygienické zásady, používat lubrikační gel a postupovat pomalu a sledovat reakce druhého partnera. Pro zkušenější páry je na trhu také mnoho erotických pomůcek k análnímu sexu: anální kuličky, kolíky s vibrací nebo anální balónky.

Anální sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11979 (gejsa.cz#126)