Anální hračky - druhy

Anální sex je dnes téměř běžnou sexuální praktikou. Pokud toužíte po nových zkušenostech a zážitcích, následující řádky vám pomohou zorientovat se v nepřeberném množství hraček a pomůcek, které tento druh sexu a celý váš sexuální život mohou ozvláštnit.

Anální sex dnes již není tak tabuizován, jak tomu bylo v minulosti. Jedná se o sexuální aktivitu, při které dochází buď přímo k anální souloži, nebo ke dráždění řitního otvoru, ať už jazykem, prsty nebo análními pomůckami a hračkami. Pokud s tímto druhem sexu začínáte, hledáte ozvláštnění vašeho milostného života, či chcete-li partnera nebo partnerku překvapit, můžete si vybrat z hraček, které jsou na trhu dnes již běžně k dostání.

Historie análního sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11969 (gejsa.cz#41)