Anální kolík s ocáskem

Máte rádi anální sex nebo se od něj držíte dál? A jaký máte vtah k análním pomůckám, ke kterým patří např. anální kolík? K dostání jsou také anální kolíky s ocáskem, které poslouží k rafinovanějším erotickým hrátkám.

Pro některé je anální sex zpestřením sexuálního života. Pro jiné může být tato oblast sexu tabu po celý život. Když se rozhodnete pro vyzkoušení análního sexu, je vždy důležité respektovat několik zásadních pravidel. Nejdůležitější je vždy to, že oba partneři mají stejný názor na anální sex a nejsou do ničeho nuceni. Další zásada je užití lubrikantu. Bez použití lubrikačního gelu bude anální sex bolestivý a nepříjemný. Když během análního sexu nepoužíváte lubrikanty, může dojít snadněji k poranění. Po análním sexu nesmí nikdy dojít k zavedení penisu do vagíny. Bakterie, které jsou přítomné v konečníku, by mohly způsobit infekci. Důležitá je také komunikace obou partnerů. V případě, že je pro vás anální sex běžnou praktikou a hledáte způsoby, jak přinést do vaší ložnice nové zážitky, můžete vyzkoušet velké množství análních hraček. Patří mezi ně např.: anální kuličky. Anální kuličky jsou také vhodnou přípravou před análním stykem. Kuličky jsou vyrobeny z různých materiálů. Další pomůckou může být anální vibrátor. Anální vibrátor má rozšíření ve spodní části, tímto se zabrání jejich vniknutí do řitního otvoru. Anální vibrátory jsou vyráběny z plastu a silikonu. Mezi** erotické pomůcky** se také řadí anální kolík.

Anální kolík »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11981 (gejsa.cz#154)