Anální kolík - výběr a druhy

Vy nevíte, k čemu je anální kolík? K čemu se dá tahle malá divná věcička použít? Někdo si zase myslí, že to přece musí bolet. Jiný v tom vidí úchylárnu, ale buďte si jistí, že kdo ho jednou vyzkoušel, ten už na něj nedá dopustit.

Když uslyšíte „anální kolík“, možná vás napadne: „K čemu je sakra tahle divná věc? Proč by si měl normální člověk něco takového strkat do zadku? To je přece dost divný a taky nechutný. A musí to přece strašně bolet!“ Tohle si myslí většina lidí. Ale jen do doby, než** anální kolík** sama vyzkouší. Co vám může přinést anální kolík a jak si ho vybrat? Čtěte směle dál.

Co je to anální kolík? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11970 (gejsa.cz#45)