Anální korále pro anální hrátky

K oživení análního sexu je možné využít velké množství análních hraček, mezi které patří i anální korále. Jak anální korále vypadají, v jakých velikostech a z jakých materiálů se prodávají a jak se používají?

Jaký je váš názor na anální sex? Pro některé je to běžná sexuální praktika, která může zpestřit sexuální život. Pro jiné je anální sex záležitostí, ke které mají odpor a nikdy se nerozhodnou jej vyzkoušet. Zajímavé je, že ve starověku byl chápán anální sex, jako běžná praktika s příchodem křesťanství byly však celkové snahy zájem o sex potlačit. Anální sex není pouze záležitostí homosexuálních partnerů.

Pravidla análního sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11989 (gejsa.cz#228)