Bičíky, důtky, plácačky

Máte pocit, že nadešel čas oživit váš sexuální život? Přemýšlíte čím rozdmýchat vášeň mezi vámi a partnerem či partnerkou? V tom případě zkuste k vaším sexuálním hrátkám použít bičík, důtky nebo plácačku.

Sexuální pomůcky, jako jsou** bičíky, důtky nebo plácačky**, však nejsou pro slabé povahy. Ne každý by měl radost z toho, kdyby na něj partner či partnerka vytasil kožený bičík. Existuje však mnoho párů, které bičík vyzkoušely a nyní se už bez něj jejich sexuální chvilky neobejdou. Pokud je užívání těchto pomůcek zatím jen ve vašich představách a nejste si jisti, zdali váš partner sdílí představu stejnou, nebojte se zeptat. Otevřenost je základ každého vztahu, a to nejen otevřenost pocitová, ale také sexuální. Každý z nás touží po jistém druhu uspokojení. Kdo tvrdí, že ne, tak lže. Ženy si například představují sex s jinou ženou a nemusí to znamenat, že jsou lesby. Muži by zase rádi viděli své partnerky oblečené jako vášnivé zdravotní sestřičky, ale bojí se, že se jim partnerka při vyslovení této žádosti vysměje. Stop! Pryč s obavami. Kdo se bojí nesmí do lesa. Mnohdy byste se sami divili, co se honí vašim drahým polovičkám v hlavě. Třeba právě to samé, co vám. Je jen otázkou času, kdo, jak se říká, ukáže koule a pustí svou erotickou fantazii na povrch. Muži, nebojte se, že by se vám partnerka vysmála, když po ní budete chtít, aby se oblékla do kostýmu rozverné školačky či již zmíněné zdravotní sestřičky. Co když ji samotnou to už napadlo, ale bojí se, že by středem výsměchu byla právě ona? Taktéž bičíky a důtky mohou zaměstnávat mysl mnoha partnerských či manželských párů.

Použití bičíků, důtek a plácaček »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11973 (gejsa.cz#83)