Boxy na erotické hračky

Máte doma větší množství erotických pomůcek? Už nevíte, kde je máte všechny schované? Jednoduchým řešením by bylo dát je všechny do jedné igelitky a někam pečlivě schovat. Pokud si chcete být jistí, že je nikdo neobjeví, řešením by mohl být speciální box.

A jak to myslíme s tím boxem? Že vás box vůbec nezajímá? To nevadí. My totiž máme na mysli speciální box na erotické pomůcky a nikoliv box jako sport. Výraz box čeština převzala z angličtiny – box v angličtině znamená krabice.

Proč používat box na erotické pomůcky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11982 (gejsa.cz#155)