Dárek k Valentýnovi

Blíží se svatý Valentýn, den všech zamilovaných, který připadá na 14. února. V tento den se k sobě milenci či manželé chovají obzvláště pozorně a obdarovávají se dárky. Už víte, co dáte své partnerce ke dni všech zamilovaných?

Pokud hledáte inspiraci, jste na správném místě. Máme pro vás několik tipů na bezva** dárky ke sv. Valentýnu**. Samozřejmě je nutné si nejprve uvědomit, jaké věci má vaše partnerka ráda, zda ji potěší něco spíše praktického nebo má ráda i žertovné předměty. Pokud máte důvěrný vztah, hodí se jako dárek k Valentýnu třeba i nějaká erotická pomůcka nebo spodní prádlo.

Erotické pomůcky jako dárek k Valentýnu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11998 (gejsa.cz#319)