Dráždítko na klitoris - výběr, druhy

Jste žena a nepociťujete při sexu uspokojení? Možná nevíte, že zásadní vliv na dosažení orgasmu má erekce klitorisu. Vyzkoušejte dráždítko na klitoris a pocítíte, jak může být sex příjemný.

Spoustu žen prožije orgasmus jen několikrát za život. Některé dokonce nikdy. A víte, proč se tak děje? Proč mohou muži dosáhnout orgasmu tak snadno a ženy ne? Pokud jste žena a chcete zažívat orgasmus častěji a bouřlivěji, pak čtěte dále. Jste-li muž a chcete vážně potěšit svou partnerku, pak i vám poradíme, jak na to.

Co je to klitoris? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11968 (gejsa.cz#40)