Erotické pomůcky pro alergiky

Všichni mají nárok na to používat pro své potěšení erotické hračky. To stejně platí i pro alergiky. Na které erotické pomůcky můžou být lidé alergičtí a jak tyto pomůcky vhodně nahradit za jiné?

Lidí, kteří trpí různými alergiemi, je víc a víc. Některé alergie jsou vrozené, některé člověk získává až v průběhu života. Stejně jako jsou lidé alergičtí na pily, na sluneční záření, na určité druhy potravin atd., můžou být alergičtí i na různé materiály, ze kterých jsou vyráběny erotické pomůcky. Co ale dělat, když jste zrovna alergičtí na gumu nebo latex, z nichž je mnoho takových sexuálních hraček vyrobeno? Jak si pak v posteli poradit, když se nechcete se svým handicapem smířit? I pro Vás existuje řešení.

Které materiály jsou nevhodné pro alergiky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11999 (gejsa.cz#351)