Fuckingmachine aneb šukací stroj pro ženy

Erotické pomůcky tu byly, jsou a budou. Erotické pomůcky se však stále vyvíjejí, a tak co vám včera připadalo jako slastný, leč neuskutečnitelný sen, to se dnes může hravě stát skutečností. Ano, stroj který vás ošuká, skutečně existuje.

Připadá vám, že vám váš partner nestačí, že už to s ním není jako dřív? Nebo dokonce žádného nemáte? Milé dámy, chcete si užívat pořádnou jízdu kdykoliv vás jen napadne? Chcete někoho, kdo se nikdy neunaví a je vždy připraven? Pak vás určitě potěší nejnovější hit v oblasti erotických pomůcek – šukací stroj pro ženy.

Fuckingmachine – co je to zač? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12002 (gejsa.cz#487)