Kolíčky na bradavky

Návod a užitečné informace pro všechny, které zajímá erotika s trochou divočiny. Pro všechny fanoušky slasti i trochy bolesti a také BDSM. Aneb kolíčky nemusejí být jen na prádlo.

Obecné informace

Existují ženy, kterým je obyčejné laskání bradavek nedostačující. Ne všechny je mají totiž samy o sobě tak citlivé, že by dosáhly orgasmu pouhým manuálním drážděním. Některé ženy nemají požitek ani ze sání, štípání, olizování, ani kroucení. V tomto případě samozřejmě mohou přijít na řadu zuby, domácí kutilové případně vymyslí ještě jinou alternativu. O bezpečnosti těchto dráždidel by se ovšem často dalo s úspěchem pochybovat. Proto se začaly vyrábět právě** kolíčky**. Jejich použití je nejen mnohem bezpečnější, ale i účinnější. Vyrábí se z různých materiálů s všemožnými funkcemi a možnostmi nastavení.

K čemu se kolíčky používají? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11975 (gejsa.cz#98)