Magic massager - orgasmus do minuty!

Dámy, už jste slyšely o přístroji, který dokáže přivodit orgasmus do minuty? Kroutíte nevěřícně hlavou a pochybujete? Pak bychom vám rádi představili magic massager! S tímto miláčkem se už nikdy nebudete chtít rozloučit!

V Americe ho zná každá žena, v Česku se o něm stále mnoho neví. A to je chyba! Magic massager je totiž vskutku kouzelný! Můžeme vám ho představit jako takového soukromého maséra, kterého snadno sbalíte do kabelky na cesty. Je určen především k masírování a váš klín si ho zamiluje. Vzrušení přichází dřív než řeknete ,,vzrušení" a orgasmus si užijete lépe než kdy předtím. Nevěříte? Není nic snažšího, než si magic massager sama vyzkoušet. Reklamace nepřichází v úvahu, věřte nám.

Jak magic massager funguje? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12005 (gejsa.cz#665)