Magic massager - orgasmus do minuty!

Dámy, už jste slyšely o přístroji, který dokáže přivodit orgasmus do minuty? Kroutíte nevěřícně hlavou a pochybujete? Pak bychom vám rádi představili magic massager! S tímto miláčkem se už nikdy nebudete chtít rozloučit!

Jak magic massager funguje?

Magic massager je známý jako vibrační a masážní hlavice. Jeho vývoj odstartovala známá Hitachi MagicWand, což byla známá řada vibrátorů specializovaných se na stimulaci klitorisu. Díky magic massageru může žena poprvé zažít i tzv.mokrý orgasmus, a to bez větší námahy. Massager se výborně hodí jako erotická pomůcka do partnerské lože, ale slouží zejména jako ženský pomocník. Akumulátor dokáže massagera nabít až na osm hodin. Díky tomu si můžete svou vzrušující chvilku užívat každou chvíli a téměř kdekoliv. Hlavice je pružná, měkká a na klitoris má příznivý vliv, co se týče vibrací. Samotná hlavice je chráněná dvěma vrstvami silikonu, a tím chrání před vlhkostí a prachem. Massager je určen výhradně ženám, které své tělo znají a chtějí mu dopřát silnější vibrace. S klasickým vibrátorem by orgasmu do minuty nikdy nedosáhly. Síla vibrací je tak účinná, že se k uspokojení nemusíte ani vyslékat. Vibrátor si snadno nabijete i přes USB kabel a k použití doporučujeme také lubrikační gel na olejové bázi. Motor je tichý, silný a nikdy vás nezklame.

«« Magic massager - orgasmus do minuty! Massager nebo penis? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12005 (gejsa.cz#665)