Magic massager - orgasmus do minuty!

Dámy, už jste slyšely o přístroji, který dokáže přivodit orgasmus do minuty? Kroutíte nevěřícně hlavou a pochybujete? Pak bychom vám rádi představili magic massager! S tímto miláčkem se už nikdy nebudete chtít rozloučit!

Massager nebo penis?

Testy kanadských a amerických odborníků vykazují jediné - žena je schopná dosáhnout orgasmu do jedné minuty na základě silných vibrací! Hlavice massageru je jedinečně tvarovaná, stimuluje klitoris a zároveň dráždí okolí stydkých pysků. I muži si však mohou přijít na své. Stačí, když si hlavici přidrží těsně pod penisem. Massager se tak stává oblíbenou partnerskou hračkou a neměl by ve vašem nočním stolku chybět. Dokáže uvolnit i ty nejunavenější svaly v těle a využít ho můžete i ke slastné předehře. Na řadě je otázka - může vlastně massager nahradit penis? Samozřejmě že nemůže! Může vám však pomoci k novému erotickému dobrodružství.

Před prvním použití massager opláchněte v teplé vodě a pomažte antibakteriálním gelem. Dejte si pozor - magic massager není voděodolný! Proto jej nikdy nepoužívejte ve sprše. Hrozí nebezpečí úrazu. Magic Massager pořídíte již od 800Kč a koupit ho můžete v sexshopu nebo na internetu. Vždy si dopředu prostudujte recenze hodnotitelů, ať zbytečně nenaletíte podvodníkům. Massager má na trhu své kopie, které však nesplňují určené parametry a ani nedosahují svého jména. Buďte proto při nákupu obezřetní a raději si připlaťte za kvalitu. Čínské náhražky vám orgasmus do minuty možná splní, ale na úkor zdraví.

Zkušenosti s Magic Massagerem -

  • orgasmus přichází rychle
  • orgamus je silnější než kdy dřív a mnohem intenzivnější
  • magic massager přivodí i pět orgasmů za sebou
  • poprvé jsem pocítila mokrý orgasmus

Neváhejte, dámy, a vyzkoušejte magic massager co nejdříve! Nezapomeňte, že orgasmus odplavuje stres, bolest hlavy i deprese. Díky massageru se budete znovu cítit atraktivní a spokojená.

«« Jak magic massager funguje? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12005 (gejsa.cz#665)