Nevibrační penis

S nevibračním penisem si můžete užít ať jste žena nebo muž. Dámy ale i gayové asi nejvíce ocení nevibrační penis s přísavkou. Kreativní pánové si zase můžou vyhrát s odlitkem vlastního penisu. A páry mohou vyzkoušet připínací penis.

Víte, co všechno se dá dělat s nevibračním penisem? Nevěřili byste, kolik možností využití má tahle již legendární erotická pomůcka.

Co je to nevibrační penis? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11978 (gejsa.cz#113)