Ošetřující prostředek na LATEX

Erotické pomůcky zpříjemňují život páru i jednotlivci. Na své si přijde každý. Výběr je velký, zajímavý a velmi nápaditý. K nejoblíbenějším patří latexové erotické pomůcky i latexové oblečení. Víte však jak se o ně starat?

Latex

Patří opravdu mezi nenahraditelné materiály, zejména co se týče oblasti sexu. Dá se dokonce říci, že jde o nejčastěji objednávaný materiál. Ostatně není se co divit, vždyť jeho vlastnosti ho činí nepřekonatelným. A to v obou jeho podobách. Latex je totiž nabízen v přírodní podobě a v syntetické.** Přírodní latex** se vyrábí z mléčné šťávy tropického gumovníku. Syntetický latex je otázkou chemického průmyslu. Ovšem je téměř nerozeznatelný od latexu přírodního a má velmi vysokou kvalitu. Oba druhy latexu mají výhody v tom, že jsou zcela netoxické, nemají žádné alergenní látky, nebezpečné složky, ani jiné druhy chemických či přírodních materiálů, které by mohly ovlivnit zdraví člověka. To je také důvod, proč latex najdete v erotickém průmyslu., ale i v lékařství.

Víte jak se o latex starat? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11991 (gejsa.cz#242)