Parfémy vypadající jako erotické hračky

Mezi velmi oblíbené dárky pro ženy patří bezesporu parfémy. Jde o dárek, kterým člověk nikdy neurazí, pouze potěší. Obzvláště pokud se trefí do vůně. Buďte originální a pořiďte parfém ve tvaru erotické hračky.

Parfémy, které vypadají jako erotické pomůcky

Ženy milují parfémy, a i když to většina z nich nepřizná, nejsou jim lhostejné ani erotické hračky. K nejčastěji používaným a k nejoblíbenějším erotickým hračkám patří vibrátory. Možná váháte, který dárek potěší ženu víc. Zda parfém či erotická pomůcka. Máme pro Vás řešení. V dnešní době je možné pořídit oba tyto dárky v jednom, Ptáte se,  jak je to možné? Výrobci totiž vyvinuli parfémy, které vypadají jako erotické pomůcky. Jde o dárek, který ženu potěší, pobaví, rozesměje. Nejde o nic obvyklého. Běžně takové parfémy neseženete. Proto jimi jistě své partnerce vyrazíte dech, ale pouze v  dobrém slova smyslu. Buďte originální a vyberte některý z parfémů, jejichž lahvička připomíná erotickou pomůcku.

Jak vybrat takový parfém »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12004 (gejsa.cz#509)