Penis připínací

Pokud chcete zažít ve svém sexuálním životě něco nového a neobvyklého, můžete zkusit sáhnout po připínacím penisu (strap-on), který se stává stále oblíbenější erotickou pomůckou.

Co je připínací penis?

Připínací penis (nebo také z angličtiny strap-on) je erotická pomůcka, kterou si můžete pořídit v každém sexshopu. Jedná se o napodobeninu mužského pohlavního údu. Využít jej mohou jak muži, tak ženy. Důvodů, proč někdo k této erotické hračce sáhne, je hned několik. Stejně tak jsou velice různorodé možnosti použití připínacího penisu.

Možnosti využití »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11974 (gejsa.cz#85)