Perlové vibrátory

Vibrátory paří mezi nejpopulárnější erotické pomůcky. Snad i proto není nutné uvádět, že jich je na trhu k dispozici víc než dost. Vzájemně se od sebe liší vzhledem, materiály i funkcemi. Jedněmi z nich jsou i vibrátory perlové.

Perlové vibrátory

Perlové vibrátory plní svoji funkci, jako vibrátory klasické. Slouží k zavádění do vagíny a dráždění bodu G, stejně jako pro použití do análního otvoru.** Perlové vibrátory** ale poskytují svým uživatelkám daleko větší rozkoš, než na kterou jsou zvyklé od běžných erotických pomůcek. Pokud chce žena zažít skutečnou fantazii a něco dosud nepoznaného, pak přichází na řadu perlový vibrátor. Perlový vibrátor pro opravdové fajnšmekry. Takovou erotickou pomůcku si pořiďte, pokud chcete poznat nevídané zážitky. O co vlastně přesně jde? Jak perlový vibrátor vypadá a čím je tam výjimečný?

Jak vypadají perlové vibrátory »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12000 (gejsa.cz#431)