Pouta, bičíky a plácačky

Stereotyp je v partnerském sexuálním životě jednou z nejhorších věcí. Dokáže zničit nejen sexuální stránku vztahu, ale i vztah samotný. Proto bychom se stereotypu neměli poddávat, ale bojovat s ním všemi možnými prostředky.

Již dávno neplatí, že téma sexu je společenské tabu. Dnes je sex a vše, co se ho týká, považován za zcela normální a přirozenou součást života, za kterou není třeba se stydět. Lidská sexualita má mnoho tváří. Tak jako v mnohých oblastech života i v sexu platí, že ne všem se líbí stejné věci. Různí lidé mají různé osobnosti, zvyky a záliby, s to se odráží i v rozmanitosti jejich sexuálních životů.

Sex v manželství či partnerství »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11967 (gejsa.cz#37)