Pulzační vibrátor

Vibrátory patří mezi výborné pomůcky, které se již dávno zabydlely v soukromí párů i jednotlivců. Nový pulzační vibrátor však překonává všechny ostatní. Nabízí potěšení, které je zcela nové a velmi intenzivní.

Vibrátory jsou vynikající pomůckou pro všechny druhy sexuálních hrátek. Jsou ideální pro páry i soukromé prožitky jednotlivců. Na výběr je mnoho variant. Od těch zcela nejjednodušších až po vibrátory, které toho umí opravdu hodně. Jeden nad nimi nyní vyniká. Jde o pulzační vibrátor, který svými vibracemi připomíná velmi věrně kopulační pohyby milenecké dvojice.

Novinka - pulzační vibrátor »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12001 (gejsa.cz#477)