Pumpy na klitoris a vaginu

Toužíte po větším potěšení ze sexu? Hledáte nový rozměr, větší radovánky? Pak si zkuste zakoupit pumpičku určenou na klitoris a vagínu. Věřte, že tyto hračky pro dospělé vás nezklamou.

Co jsou vakuové pumpy?

Říká se o nich, že jde o jeden z největších vynálezů na poli erotiky vůbec. Existují v provedení pro ženy i muže, samozřejmě u každého pohlaví jde o vakuovou pumpu na jinou část těla.

Vakuové pumpy pro ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11993 (gejsa.cz#245)