Real doll dokonalý muž

Chcete potěšit své nejbližší originálním dárkem? Potřebujete okořenit svůj sexuální život? Jste už delší dobu bez partnera? Pojďte se podívat, jaké možnosti přináší real doll v mužském provedení.

Real doll dokonalý muž

Spousta lidí ho dostalo jako originální dárek, nebo si ho sami pořídili. O čem je vlastně řeč? Jedná se o nafukovacího muže, který může poskytnout nejen ženám, ale i mužům sexuální požitek. Tato erotická hračka je vyráběna z PVC. Tím, že je jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších na trhu, je výběr z mnoha jejích variant. Hodně záleží na tom, kolik jste do jejího pořízení ochotni investovat či s jakou variantou vystačíte. Ty dražší vypadají zpravidla reálně a jsou vyrobeny z kvalitnějších materiálů připomínajících fakticky kůži. Pyšní se například klouby, díky nimž můžete panákovi ohýbat končetiny tak, aby se daly obměňovat různé polohy. Je také možnost zvolit variantu s vibračním penisem apod. U těch levnějších je zapotřebí počítat s tím, že se reálné podobě muže jen přibližují, je použit horší materiál, který kůži připomíná zejména barvou a velmi často není u této varianty možnost pořídit real doll s ohebnými klouby. Levnější nafukovací panák však může vyhovovat z důvodu, že některé části sice nejsou zcela dokonalé, nicméně větší pozornost je věnována jeho vybraným částem.

Real doll pro ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11980 (gejsa.cz#142)