Šátek jako netradiční erotická pomůcka

Milování je možné si zpestřit různými způsoby. Není ani nutné vyměnit Vámi preferované milostné polohy za jiné, v mnohých případech i krkolomné, akrobatické. Pro oživení sexu poslouží i obyčejný šátek.

Šátek, či kravata, šála, případně kus jemného plátýnka, se bezpochyby najde v každé domácnosti. Takový šátek je vskutku netradiční erotickou pomůckou, díky které můžete pocítit nové prožitky ze sexu, respektive ten z Vás, kdo bude mít zavázané oči. Možná, že budete namítat, že milování se šátkem, je v podstatě totéž, co milování po tmě. Než začnete odsuzovat využití šátku, i jiným způsobem, než jako doplňku k oblečení, zkuste, a uvidíte, že je značný rozdíl se milovat při zhasnutém světle, a se zavázanýma očima.

Využití šátku jako erotické pomůcky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12003 (gejsa.cz#503)