Sexuální fantazie v knize

Také rády fantazírujete o sexu? Chcete svou fantazii ještě trochu poposunout dopředu? Přemýšlet i o sexuálních hrátkách, na které jste dosud neměly ani myšlenky, natož že byste je vyzkoušely? Předlohou Vám může být kniha Padesát odstínů šedi.

Autorky povinné literatury by zřejmě při čtení dnešního nejčtenějšího bestselleru Padesát odstínů šedi nejspíš skolil infarkt. V jiných knihách se ojediněle setkáte s polibkem na tvář, případně na rty, kdežto kniha Padesát odstínu šedi je kompletně celá prošpikovaná sexem a to od začátku až do konce. V tomto erotickém románu rozhodně nechybí žádné sexuální praktiky, ani pouta a bičíky. A která čtenářka tohle nemiluje? Která žena se nechce konečně začíst do něčeho, co je pro ni v běžném životě obvykle tabu? Která nechce alespoň fantazírovat nad možnými sexuálními hrami, které možná ani nikdy nevyzkouší?

Sexuální fantazie v knize »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11995 (gejsa.cz#276)