Vakuové pumpy pro ženy - výběr a použití

Slyšeli jste již o erotické pomůcce zvané vakuová pumpa? Pravděpodobně ano, ale slyšeli jste o vakuové pumpě pro ženy? Ano, vakuové pumpy nejsou jen výsadou mužů, ale vyrábějí se i vakuové pumpy pro ženy.

Stejně jako vakuové pumpy určené mužům, vakuové pumpy určené ženám zvětšují pohlavní orgány. Současně dochází k jejich prokrvení a tedy i ke zvýšení citlivosti na dotek. Vakuové pumpy můžete využívat jako prostředek při masturbaci, nebo jako milostnou předehru se svým partnerem. Následné milování bude pro Vás potom více intenzivní a díky maximálně prokrveným pohlavním orgánům budete zažívat mnohem větší slast.

Na jakém princpipu vakuová pumpa funguje? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11965 (gejsa.cz#32)