Vibrátor se stimulací klitorisu

Že ještě neznáte vibrátor se stimulací klitorisu? Pak nevíte, o co přicházíte! Pokud chcete ještě více zdokonalit vaše erotické zážitky, podívejte se, jak se tato erotická pomůcka používá.

Každou ženu vzrušuje něco jiného a je pro ni vhodná jiná erotická pomůcka. Při výběru vibrátoru je důležité myslet na to, zda je žena vzrušivá klitorálně nebo vaginálně.

Vibrátor se stimulací klitorisu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11988 (gejsa.cz#226)