Vibrátory levně

Vibrátor stále patří k nejrozšířenějším erotickým pomůckám. Vybírat můžete z mnoha druhů a typů vibrátorů, stejně jako z materiálů, ze kterých jsou vibrátory vyráběny. Pro více informací si přečtěte náš článek.

Vibrátory levně

Vibrátory jsou produkty určené převážně ženám, ovšem jako vhodný dárek pro ně je pořizují především muži. Vibrátory se v dnešní moderní době stávají stále častěji nedílnou součástí sexuálního života a ženy jej také stále intenzivněji používají jako nutnost, která je nezbytná pro dosažení orgasmu. Vibrátory ženy nepoužívají pouze ke své „soukromé“ masturbaci, ale tak, a to zejména, při milostných hrátkách se svým partnerem.

Vibrátor x dildo? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11987 (gejsa.cz#221)