Gigolo - společník pro ženy

Některým ženám chybí v dlouhodobých vztazích pozornost, něha nebo uznání, a proto jsou ochotny využít služeb profesionálních společníků - gigolů. Napadla vás někdy otázka, zda je mezi gigolem a prostitutem nějaký rozdíl?

Chlapci pro rozkoš

Tito chlapci pro rozkoš se stali velmi oblíbení v Římě, a také byli mnohem** dražší než ženské prostitutky**. Zřejmě k tomu přispěl i fakt, že byli považováni za nejlepší odborníky na felaci (orální dráždění penisu ústy), ženy jim prostě nemohly v tomto ohledu konkurovat. Navíc byl sex s mužskými prostituty považován za něco mnohem vznešenějšího než styk s ženami, kterými mocní muži tehdejších dob spíše opovrhovali.

Náboženský středověku učinil ze sexu nečistý hřích. A pro ochranu počestných, před pokušením sexu a chtivými muži, musela prostituce existovat jako nutné zlo. K tomu byly vyčleněny ženy, u těch se mohli muži odreagovat. V této éře se tak vlastně vůbec nic nezměnilo. Všechna města před Kristem i po Kristu měla své nevěstince, panoval stále obecný názor pocházející ze starověku, jež plynule přešel i do středověku, tam byl povýšen na dogma. Že totiž placený sex je nezbytný jako ochrana před horším zlem - cizoložstvím a sváděním počestných žen. Jediná změna byla ta,  že veřejná homosexuální prostituce byla pod vlivem náboženství vymýcena.

«« Gigolo - společník pro ženy Společníci »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12007 (gejsa.cz#81)