Gigolo - společník pro ženy

Některým ženám chybí v dlouhodobých vztazích pozornost, něha nebo uznání, a proto jsou ochotny využít služeb profesionálních společníků - gigolů. Napadla vás někdy otázka, zda je mezi gigolem a prostitutem nějaký rozdíl?

Kdo je to gigolo?

Existují ** muži, kteří se živí tím, že prodávají své tělo**. Obecně se jim říká prostitut. Ovšem jen malou část z nich bychom mohli nazvat** gigoly a společníky**. Stejně tak jako prostitutka poskytuje mužům sexuální služby, tak gigolo poskytuje stejné služby ženám. Ovšem přeci jen je zde v něčem rozdíl. Vzhledem k tomu, že v povaze žen je přirozené to, že obecně hledají spíše pozornost a porozumění, než potěšení v sexu. Dá se tedy říct, že gigolo je vyhledáván hodně často spíše jako dobrý společník. Velká řada žen nemá ve skutečnosti vůbec zájem o to, že by s ním přistoupila k pohlavnímu aktu. Jsou ženy, které tak řeší spíše problémy ve vztazích, kde marně očekávají od mužů dřívější pozornost, něhu, pocit toho, že pro ně něco znamená. Připadají si osamocené, nemilované a neobdivované. Proto některé z nich ochotně zaplatí muži, který jim bude dělat společnost, bude se chovat dle jejich představ, prostě prožijí spolu příjemné chvíle, aniž by mezi nimi došlo k nějakým intimitám.

«« Společníci Gigolo »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12007 (gejsa.cz#81)