Gigolo - společník pro ženy

Některým ženám chybí v dlouhodobých vztazích pozornost, něha nebo uznání, a proto jsou ochotny využít služeb profesionálních společníků - gigolů. Napadla vás někdy otázka, zda je mezi gigolem a prostitutem nějaký rozdíl?

Po čem ženy touží?

Určitě bude řada žen souhlasit s tím, že u každého vztahu občas dojde k situaci, kdy muž ženu dokáže naštvat tím, čemu jindy nevěnuje žena pozornost. Když mu třeba navaří, potom se hezky ustrojí a udělá se hezkou, než muž přijde domů z práce  a plánuje si po večeři také hezký večer se svým milovaným. A někdy dojde k tomu, že muž přijde domů, hodí do sebe večeři, potom se usadí do obýváku na gauč, kde si otevře láhev piva a ještě ženě vynadá, že zapomněla na důležitý fotbalový zápas, kterému ona nemůže konkurovat, ani kdyby byla oblečena do nejsvůdnějšího spodního prádla. Abych nepřeháněla, šanci má žena, která je vdaná teprve krátce a trvá fáze zamilovanosti. Nicméně i zde je pravděpodobné, že k této situaci jednou dojde.

Možná tomu nebude někdo věřit, ale valná většina žen, které se jednoho dne rozhodnou, že si zaplatí za služby gigola - společníka, tak učiní především z toho důvodu, že si velmi často chtějí pouze popovídat, pomazlit se a nechat se hýčkat v něčí pozornosti. Mezi námi je mnoho žen, které jejich** manžel zanedbává** či se cítí osamělé. Ovšem jen některé z nás se k tomuto činu rozhodnou. Pokud některá z vás patří k těmto ženám, zkuste si to představit. Než se trápit u rozvodového stání, či shánět vhodného milence, nebylo by tohle lepší řešení? Stačí mít pouze dvě důležité věci k tomu, abyste se mohla vrhnout do náruče některé z gigolů, inzerující své služby na různých internetových stránkách. Odvahu a peníze.

«« Gigolo Společník nebo prostitut? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12007 (gejsa.cz#81)