Gigolo - společník pro ženy

Některým ženám chybí v dlouhodobých vztazích pozornost, něha nebo uznání, a proto jsou ochotny využít služeb profesionálních společníků - gigolů. Napadla vás někdy otázka, zda je mezi gigolem a prostitutem nějaký rozdíl?

Společník nebo prostitut?

To je ale zapeklitá otázka. Prostitut je muž, který poskytne sexuální styk druhé osobě za úplatu. Prostituti mají v naší společnosti různá označení. Některá z nich rozlišují mezi tím, jaký druh prostituce dotyčný provozuje. Tím se také vlastně přímo, či nepřímo vyjadřuje hodnotící soud o takových lidech. Stejně tak jako u žen prostitutek, tak i o mužích se říká, že jsou štětky, šlapky, běhny - ovšem tak lze pojmenovat spíše prostituty, kteří se prodávají veřejně, na ulicích nebo nádražích, navíc jsou jejich klienti spíše muži. Tito muži a chlapci jsou většinou ve špatných životních situacích, peníze vydělané tímto způsobem jsou mnohdy vydávané za drogy. O úrovni služeb, které poskytují, se v tomto případě asi nedá hovořit.

Potom je část mužů, kteří provozují prostituci v různých nočních podnicích, jiní na privátech v soukromí, dokonce i ti, kteří pracují na tzv. služba eskort. U těchto způsobů provozování prostituce je také poměrně dost těch, kteří poskytují pouze homosexuální styk. V těchto případech mohu název prostitut použít. Jde zde především o sex, málokdy jde o pouhé popovídání si.

«« Po čem ženy touží? Gigolo - profesionální společník »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12007 (gejsa.cz#81)