Gigolo - společník pro ženy

Některým ženám chybí v dlouhodobých vztazích pozornost, něha nebo uznání, a proto jsou ochotny využít služeb profesionálních společníků - gigolů. Napadla vás někdy otázka, zda je mezi gigolem a prostitutem nějaký rozdíl?

Gigolo - profesionální společník

Já osobně si troufám říct, že v případě gigola, není pojem prostitut na místě. A tento názor sdílí poměrně dost lidí ve společnosti. Argumenty pro to jsou dostatečně rozumné a pochopitelné. Profese profesionálních společníků vyžaduje něco víc, než jen sexuální schopnosti a dovednosti. Ženy, které si společníka objednávají, jsou někdy také velmi vybíravé. Většina z nich zastává vysoké pozice, v rozhodujících funkcích a s velmi dobrým společenským postavením. Finančně jsou na tom velmi dobře. Jejich požadavky na gigola - společníka, jsou pochopitelné - tento muž musí být galantní, s uměním naslouchat, je inteligentní, má široký všeobecný přehled. Co mu nesmí, chybět je diskrétní chování. To je proto, že vztah s placeným společníkem může být ženou přísně  utajován. Některé ženy si však přejí, aby placený společník hrál nejrůznější role, třeba postavu mladšího přítele, milence nebo manžela. Proto k dalším požadavkům na gigola patří přitažlivý vzhled, charisma a sex-appel. Být společníkem znamená také umět se orientovat v oblasti módy, oblékání je dalším důležitým bodem, a ženy jsou přeci jen všímavější. Stejně tak dokážou skvělý vkus náležitě ocenit.

«« Společník nebo prostitut? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12007 (gejsa.cz#81)