Jak být dobrou striptérkou?

Ať už pracujete v nočním baru jako striptérka nebo prostě chcete jen udělat radost svému partnerovi a předvést mu kvalitní striptýz, mělo by mít Vaše vystoupení šmrnc a erotický náboj. Jak se stát skvělou striptérkou?

Stát se dobrou striptérkou může být jednoduché. Jenže ,dobrá je za tři, a vy chcete být nejlepší! Zkuste nabrat zkušenosti v nočním klubu, kde se neustále hledají nové posily. Zvažte však všechna pro i proti, než se rozhodnete pracovat jako strip tanečnice. Striptérky jsou holky jako každé jiné a chlapi se je snaží sbalit, protože jsou sexy a umí se hýbat. Mají krásná těla a umějí muže rozpálit. Jenže - jak které!

Domácí striptýz »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12015 (gejsa.cz#640)