Jsem gigolo!

Muž, který pracuje jako gigolo, žije většinou dvojím životem. Denně navštěvuje své klientky a poskytuje jim kromě sexuální rozkoše porozumnění a objetí. Splní jakékoliv jejich přání a klidně s nimi stráví i celý víkend. Za jakou cenu?

Čím se gigolo živí, mnohdy neví ani jeho rodina a přátelé. Velká většina gigolů nemá toto označení rádo. Raději si nechávají říkat ,společníci,. Možná si myslíte, že tito pánové poskytují ženám především sex, ale není tomu vždycky tak. Práce gigola obsahuje především výborné komunikační schopnosti, dovednost ženu uspokojit svou osobností a šarmem. Tato profese není pro každého! Gigolo musí mít přirozené charisma, smysl pro humor a zároveň oplývat inteligencí - zkrátka chovat se jako gentleman!

Jak vypadá dokonalý gigolo? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12014 (gejsa.cz#636)