Lesbická show

Lesbická show je erotická podívaná na dvě až tři dívky, během níž můžete hrát hlavní roli i vy. Pro muže je to jedna z nejvíce vzrušujících show. Lesbická show je velice oblíbená např. při loučení se svobodou.

Lesbický sex

Pro ženu jsou dotyky jiné ženy více přijatelné než pro muže. Lesbický sex je většinou neagresivní. Když muž takovýto sex sleduje, vnímá především sex s ženou, v tomto případě se dvěma ženami. Důležitým prvkem je zde i vnímání krásy, tu představuje především žena. U mužů se zdůrazňují jiné kvality. Lesbický sex je něžný a velmi vzrušující, každý muž si při jeho sledování představuje, že by se rád zúčastnil. A právě tento sen se během lesbické show může splnit.

«« Co nás vzrušuje Lesbická show »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12006 (gejsa.cz#26)