Lesbická show

Lesbická show je erotická podívaná na dvě až tři dívky, během níž můžete hrát hlavní roli i vy. Pro muže je to jedna z nejvíce vzrušujících show. Lesbická show je velice oblíbená např. při loučení se svobodou.

Homosexualita u nás

Česká společnost je k homosexuálním partnerstvím tolerantní, registrované je povoleno od 1. července 2006 a uvažuje se také nad povolením adopce. V České republice se počet osob s homosexuální orientací odhaduje na 1 až 5%. Ukazuje se, že ženy jsou schopny tolerovat homosexualitu více, než muži. I když je česká společnost k homosexuálním partnerstvím tolerantní, stále mezi námi žije mnoho lidí, kteří tyto vztahy neuznávají. Studie z roku 1994 ukazují, že 80% gayů a lesbiček se setkalo s agresivním a urážlivým chováním.

«« Současné vnímání homosexuality Homosexualita »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12006 (gejsa.cz#26)