Lesbická show

Lesbická show je erotická podívaná na dvě až tři dívky, během níž můžete hrát hlavní roli i vy. Pro muže je to jedna z nejvíce vzrušujících show. Lesbická show je velice oblíbená např. při loučení se svobodou.

Homosexualita

Naše sexuální orientace není naše volba. Vědci v této oblasti vedou dlouhé spory, zda je homosexualita záležitostí čistě vrozenou nebo získanou. Homosexuálové nejsou více promiskuitní. Potvrzuje se, že lidé s heterosexuální orientací vystřídají za život více partnerů. Homosexuální rodiče jsou stejně kvalitní jako heterosexuální rodiče. I v přírodě je homosexuální chování běžnou záležitostí. Homosexuální vztah dvou žen je společností přijímám lépe. Muži chápou sex mezi ženami jako velmi erotický. Proto mezi oblíbené erotické show patří i lesbická show.

«« Homosexualita u nás Co je lesbická show »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12006 (gejsa.cz#26)