Lesbická show

Lesbická show je erotická podívaná na dvě až tři dívky, během níž můžete hrát hlavní roli i vy. Pro muže je to jedna z nejvíce vzrušujících show. Lesbická show je velice oblíbená např. při loučení se svobodou.

Co je lesbická show

Lesbická show je erotické vystoupení minimálně 2 žen (může být i více). Dívky se postupně svlékají a užívají si erotických hrátek. Při této show mohou dívky vystupovat jako policistky, vojáci, kovbojové, zdravotní sestřičky. Během show se může divák stát aktérem. Dívky si mezi sebe mohou pozvat další ženu nebo muže. Lesbická show je u mužů velmi oblíbená. Pohled na dvě nahá ženská těla ve vzájemném kontaktu, je pro muže velmi vzrušující. Muži často přemýšlí nad tím, jaké mají ženy sny a erotické fantazie. Lesbická show jim může dát odpověď na tuto otázku. Lesbická show může být zajímavým zpestřením diskoték nebo také dárek pro oslavence. Lesbická show se hodí na pánské jízdy, loučení se svobodou, kamkoliv, kde má být erotická atmosféra. Cena lesbické show se pohybuje okolo 3 000 až 5 000 Kč. Lesbická show má délku 10 až 15 minut.

«« Homosexualita Druhy lesbických show »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12006 (gejsa.cz#26)