Pánský doprovod

Dámy, jste bez partnera? Není to nic neobvyklého. Ovšem v této souvislosti se můžete dostat do situací, kdy je vám absence muže nepříjemná. To jsou zejména různé společenské události. Poradíme vám, jak to řešit.

Často slýcháme zmínky o tom, že mnoho lidí je dnes** single**, že mají problém najít stálého partnera či snad muže/ženu na celý život. Z jedné strany se tak na nás valí úzus, že to vlastně není nic neobvyklého. Pak ale nastane situace, kdy je i tak trochu nepochopitelné, že jste sami. Jestli máte pozvánku na firemní večírek či jinou společenskou akci, tak většinou platí i pro doprovod. Dobře, proč ne, když někdo má po boku přítele/přítelkyni či manžela/manželku. Ovšem kdybyste přišli na akci sami, tak to působí nepatřičně. Nejenom z toho důvodu se budete cítit špatně, protože všichni tam jsou v párech a mají tedy osobu, se kterou se mohou bavit. I když se dáte do konverzace s dvojicí, tak vždy budete navíc. Dobře, tak doprovod lze vyřešit tak, že vezmete kamaráda nebo kamarádku stejného pohlaví. I zde je ovšem nerovnováha. I když se nebudete s ostatními bavit o manželských záležitostech, tak stejně se na tomto místě nesetkají lidé ve stejné pozici. Pak je tu i ta možnost, že v některé společnosti holt bohužel narazíte i na to, kdy si ostatní budou říkat, že máte asi problém, když bez nikoho nejste. To nemusí nastat při jedné akci, ovšem když je to opakovaně, tak je to problém. Nejen z tohoto důvodu využijte pánský doprovod.

Co je pánský doprovod? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12011 (gejsa.cz#148)