Pole dance

Možná jste kolem sebe v poslední době zaznamenali vyprávění o tzv. pole dance. Co vlastně je, kde sahá jeho historie a proč je mezi ženami najednou tak oblíbený? To Vám zkusíme vysvětlit v následujícím článku.

Možná se to někomu bude zdát absurdní, ale pole dance, neboli tanec u tyče, je sport. Je vhodný pro každého, kdo rád cvičí a touží zpevnit si své tělo. Můžete mít klidně pár kilo navíc, větší zadek nebo celulitidu na stehnech - po pár lekcích pole dance budete krásná a fit! Důležité je vydržet a mít pevnou vůli, protože začátky jsou u tohoto sportu opravdu krušné!

Co je pole dance? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12016 (gejsa.cz#644)